annelergunu
Adım Adım

Marka kimliği ve görsel çalışmalarını yürüttüğümüz Adım Adım mağazasının Anneler Gününe Özel kampanya tasarım ve uygulamalarını tamamladık.

siir_6_web
Şiir Otel Katalog

Her geçen gün kendini yenileyen Şiir Butik Otel, reklam ve  iletişim çalışmalarını açılışından bugüne Macart ile yürütüyor. 2014 Fotoğraf çekimleri, katalog çalışması tasarım ve üretimini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

1korkmuyorum1
Koruyucu Aile Derneği Etkinlik Görsel Tasarımı

Denizli Koruyucu Aile Derneği ve AYDEM işbirliğiyle gerçekleştirilen ‘Korkmuyorum Karanlıktan Eskisi Gibi ’ koruyucu aile tanıtımı kampanyasının etkinlik logosu, tanıtım broşürleri, t-shirtleri,  örümcek stand ve sergi arası sparatörlerinin tasarımını ve uygulamasını gerçekleştirdik.

fh_1
Fh Fotoğrafçılık

Uzun yıllar stock reklam fotoğrafçılık ile uğraşan genç yetenekli fotoğrafçı İkamet ettiği Manisa’da yeni modern donanımı ve tecrübesiyle  FH Reklam Fotoğrafçılık- Görsel Danışman markasıyla hizmet etmeye başladı. Web sitesi yazılm ve tasarım içerik düzenlemesini MACART […]

tavas_2_web
TAVAS Kataloğu

2009′dan günümüze, 5 yıl içerisinde Tavas Belediyesine yapılan  büyük değişimlerin belgenerek anlatıldığı kitabın tasarımı ve basımını tamamlamış bulunmaktayız…

ebik_2_web
Ebic-Ege

Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmelerin (KOBİ) inovatif özelliklerini geliştirmek ve onlara teknik ve ticari işbirlikleri oluşturmak konusunda yardımcı olan Ebic-Ege  Avrupa İş Ağı’nın  tanıtım katalog tasarımlarını tamamladık.

kureyiszade_5
Kureyişzade

Tavas Belediyesi tarafından derletilen ve Osmanlı döneminde Tavas’lı bir Kazasker olan Kureyşizade Mehmed Fevzi Efendi’nin hayatı, eserleri ve fikirlerini anlatan bu önemli kitabın tasarımını ve basımını tamamladık.

IMG_5553
Ekpen.com.tr

Türk tekstil sektörünün verimli çalışan firmalarından olan Ekpen Tekstil, web sitesi çalışmasında MACART’ı  tercih etti. Modern ve sade bir tasarımla oluşturulan ve tamamlanma sürecinde olan siteye linkten ulaşabilirsiniz.   www.ekpen.com.tr

kapak copy
Kitap Tasarımı

Dünden bugüne kültürel bir miras niteliği taşıyan; İlçemizin tarihinin, kültürünün ve mutfağının yansıtıldığı; gelecek nesillere miras kalacak bu değerli eserin, ”Kadim Oğuz Şehri: Tavas”   kitabının tasarımı ve üretimi  MACART ekibi tarafından gerçekleştirildi.

amerikan_1web
Amerikan Sağlık Koleji

Çalışmalarında bütünlük esas olarak alınan Amerikan Sağlık Koleji için uyumlu bir tasarım süreci geçirdik. İzmir’in en prestijli okullarından olan Amerikan Sağlık Koleji için fotoğraf çekimleriyle başladık. İmaj Kataloğu, broşür, bloknot, takvim ve aynı zamanda  web sayfalarına […]